Yaşam

Three Sisters 48. Bölüm 2. Önizleme Yayında! Somer Şirketinde Türkan Derya Onları Zor Ayırıyor!

Kanal D’nin sevilen dizisi Üç Kızkardeşler 48. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Serinin yeni bölümünde; Boşanmanın eşiğinden dönen iki aşık Türkan ve Somer romantik bir akşam yemeği geçirirler. Türkan, Somer’e ilk tanıştıkları zamanı anlatır. Türkan, kendisine olan hislerini anlattıktan sonra Somer’in onu ilk gördüğü anı taklit eder ve iki aşığın kahkahaları gece yankılanır. Üç Kız Kardeş 48. Bölüm 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Şirkette Türkan Derya’yı görünce Somer onları ayırır.

Somer Şirketinde Türkan Derya Başlarını Sıkıyor!

Üç Kız Kardeş 48. bölüm 2. ön izlemesinde; Derya’yı şirkette Mustafa’nın yanında gören Türkan, sonlara hakim olamaz. Derya’nın Mustafa ile gizli evliliği Türkan’ı derinden sarstığı için iki kardeş tartıştı ve Türkan Derya’ya tokat attı. Rüçhan iki kardeşi sakinleştirmeye çalışsa da Türkan, Derya’nın üzerine yürür. Somer, Türkan’ı zorla uzaklaştırır.

İşte Three Sisters 48. bölüm 2. bölüm ön izlemesi…

ÜÇ KARDEŞ 47. BÖLÜMÜN ÖZETİ!

Somer, Mine’a gittiğinde Mine’nin kalbinde yeni umutlar doğar. Mine bu kez Somer’i kaybetmek istemez ve Türkan hayatlarına hiç girmemiş gibi adımlar atmaya başlar. Somer, Türkan’ın ne yapmak istediğini anlayamaz ve artık bu defteri tamamen kapatır. Rüçhan, Somer’in üzgün görüntüsünün sebebinin Türkan olduğunu öğrenir. Somer annesine bu defteri kapattığını söyler.

Özer’in Sevilay’da kaldığını öğrenen Rüçhan, duygularına yenik düşer. Türkan, Rüçhan’ın yeniden büyük bir destekçisi olur. Onu evine götürür ve baş köşeye yerleştirir. Sıkıntılı gününde yanında olduğu için Türkan’a minnettar olduğunu, oğlunun ortasında ne olursa olsun hep yanında olduğunu söyler ve dizlerinin üstüne çökerek ağlar.

Türkan ve Somer yanlış anlaşılmalar sonucunda birbirlerine çok kızsalar da Derya ve Mustafa yüzünden yeniden bir araya gelmek zorunda kalırlar. Aralarındaki hesaplaşmalar çok çetin yüzleşmelere yol açar. Derya’nın bilinmeyen düğünü; üç kız kardeşi karşı karşıya getirir. Aralarındaki sözde kopmaz bağ gün geçtikçe gerilirken, kardeşlikleri de güya bu şekilde sınanmaktadır.

Somer, Mine ile kalmaya başlar. Somer ilk kez Mine ile baş başa yatakta uyanır. Türkan, Somer’in Mine’nin yanında olduğunu öğrenince kamerasıyla onların karşısına çıkıyor. Mine, karşısında Türkan’ı görünce Somer’e yaklaşıp poz veriyor. Mine ve Somer’in fotoğraflarını çekerek intikam almaya çalışan Türkan, Somer’in yüzüne tüm öfkesiyle mahkemede hesap vereceğini alenen haykırır. Somer bu çerçevede gerçekten günahsız olduğunu Türkan’a nasıl kanıtlayacaktır?

Three Sisters 48. Bölüm 1. Önizleme Canlı! Türkan ve Somer romantik bir gece geçiriyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu